Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.
Designový prsten vyrobený z bílého zlata 14ct/, brus - kulatý, rozměr 5,18x5,17x3,28mm, barva D-E, stupeň čistoty SI1 kov 14K/585 bílé zlato, leštěné, nastavovací techniky - hroty, velikost 57.