R. Jelínek - Sekáč

Olej na plátně, 50x65 cm, signováno vpravo dole R. Jelínek, rám.

5285. Sekáč
Dražba ukončena:28.09.2016 19:09:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč