Olej na plátně, 32x32 cm. Signováno nečitelně vpravo dole R. Skoltér. Rámováno.
Pozn.: Vynikající pastózní malba maďarské provinience brilantně zachycující atmosféru maďarského venkova s propojením krojové pestrosti včetně kvalitní malby koně, symbolu svobody maďarských venkovanů. Obraz původně součástí zámecké sbírky, velmi kvalitní dílo. Po upřesnění autorství stoupne hodnota díla!