R. Skoltér - Z Puszty Hungary

Olej na plátně, 32x32 cm. Signováno nečitelně vpravo dole R. Skoltér. Rámováno.

Pozn.: Vynikající pastózní malba maďarské provinience brilantně zachycující atmosféru maďarského venkova s propojením krojové pestrosti včetně kvalitní malby koně, symbolu svobody maďarských venkovanů. Obraz původně součástí zámecké sbírky, velmi kvalitní dílo. Po upřesnění autorství stoupne hodnota díla!

R. Skoltér
46322. Z Puszty Hungary
Dražba ukončena:24.06.2020 21:57:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč