Radim Vejvoda - Cesta v polích

Olej na plátně, 82x114 cm. Signováno vpravo dole Vejvoda R. Rámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1954
Malíř, grafik. Studoval konstrukci a tvorbu nábytku a interiéru na SUPŠ v Praze a malbu na AVU v Praze u F. Jiroudka. Byl projektantem ve Státním ústavu pro rekonstrukce památkových měst a objektů, později ve svobodném povolání. Ve volné tvorbě se věnuje především malbě.

vydraženo velký formát
108481. Cesta v polích
Dražba ukončena:01.02.2024 21:17:18
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč