Olej na plátně, 82x114 cm. Signováno vpravo dole Vejvoda R. Rámováno.
Nejdelší strana: 120 cm
o autorovi: 1954
Malíř, grafik. Studoval konstrukci a tvorbu nábytku a interiéru na SUPŠ v Praze a malbu na AVU v Praze u F. Jiroudka. Byl projektantem ve Státním ústavu pro rekonstrukce památkových měst a objektů, později ve svobodném povolání. Ve volné tvorbě se věnuje především malbě.