Rakousko - Uhersko, 19. století - VAZBY! Konvolut 3 modlitebních knížek

Knihy, od 16x10 cm po 15x9 cm.

1. Geistliche Myrrhenkrone: 3 celostránkové rytiny, zlatá ořízka. Celokožená bohatě zdobená novogotická vazba, 5 kovových ozdob na rozích. Na zadní straně vazby kovová ozdoba, na přední straně vazby malovaná miniatura Ježíše Krista. 3 rohové spony a trnová spona chybí. Zlaceno. Na přídeští soukromé přípisy z let 1847 - 50. Vydáno ve Vídni.

2. Gott in der Welt und am Menschen Herrlich: Na titulní straně modro bílé novogotické zdobení. 3 celostránkové rytiny, zlatá ořízka. V knize vloženo 8 svatých obrázků a 3 dobové soukromé náboženské přípisy. Celokožená zdobená a zlacená neorenesanční vazba. Trnová spona, kovový krucifix na přední straně vazby (obecný kov, mosaz). Vazba prasklá u přídeští. Vydáno v Praze 1847.

3. Ježíš náš Mistr: 2 celostránkové rytiny, zlatá ořízka. Celokožená zelená tlačená neobarokní vazba zdobená mosaznými a kostěnými knoflíky. Na přední straně vazby dekorativní mosazný a kostěný kříž. Mosazná trnová spona. Vydal Jakub Wallner ve Vídni.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rakousko - Uhersko, 19. století
113948. VAZBY! Konvolut 3 modlitebních knížek
Dražba ukončena:07.04.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 07.04.2024 20:23:30 118