Knihy, od 16x10 cm po 15x9 cm.
1. Geistliche Myrrhenkrone: 3 celostránkové rytiny, zlatá ořízka. Celokožená bohatě zdobená novogotická vazba, 5 kovových ozdob na rozích. Na zadní straně vazby kovová ozdoba, na přední straně vazby malovaná miniatura Ježíše Krista. 3 rohové spony a trnová spona chybí. Zlaceno. Na přídeští soukromé přípisy z let 1847 - 50. Vydáno ve Vídni.
2. Gott in der Welt und am Menschen Herrlich: Na titulní straně modro bílé novogotické zdobení. 3 celostránkové rytiny, zlatá ořízka. V knize vloženo 8 svatých obrázků a 3 dobové soukromé náboženské přípisy. Celokožená zdobená a zlacená neorenesanční vazba. Trnová spona, kovový krucifix na přední straně vazby (obecný kov, mosaz). Vazba prasklá u přídeští. Vydáno v Praze 1847.
3. Ježíš náš Mistr: 2 celostránkové rytiny, zlatá ořízka. Celokožená zelená tlačená neobarokní vazba zdobená mosaznými a kostěnými knoflíky. Na přední straně vazby dekorativní mosazný a kostěný kříž. Mosazná trnová spona. Vydal Jakub Wallner ve Vídni.
Pozn.: Mírně poškozeno.