René Šebestík - Luční kvítí ve váze

Olej na plátně, 53x67 cm. Signováno vpravo dole Šebestík 50. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

61757. Luční kvítí ve váze
Dražba ukončena:04.07.2021 20:35:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč