.. - Řetízek ke kapesním hodinkám, obecný kov, hrubá hmotnost 20,90 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Šatlén, Rakousko - Uhersko, délka 48cm. Zakončený karabinkami, zdobený zlatými přívěsky, prvním ve tvaru podkovy pro stěstí a druhým, šestistranným medailonkem, zdobeným rytinou, uprostřed osazený drobný granát, rozměr 19x21mm, R-U zlato ryzost 580/1000. Označeno znaménkem "METAL"

..
113449. Řetízek ke kapesním hodinkám, obecný kov, hrubá hmotnost 20,90 g
Dražba ukončena:03.04.2024 22:30:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 500 Kč