Olej na plátně, 50x70 cm. Signováno vpravo dole RF. Nerámováno.
Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělkyně. Vzadu autorský přípis. Součástí certifikát.
Nejdelší strana: 70 cm
o autorovi: 1982
Umělkyně bulharského původu, která ve svých obrazech zobrazuje jednoduchost, lehkost a ladnost. Vystavuje, je členkou Sdružení výtvarníků ČR.