Robert Buchtger - V zimním lese

Olej na plátně, 80x95 cm. Signováno vlevo dole Rob. Büchtger. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Robert Buchtger
19711. V zimním lese
Dražba ukončena:25.04.2018 21:25:30
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč