Olej na sololitu, 46x34 cm. Signováno vpravo dole R. Schindler 1978. Rám. Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1942, Zlín Umělecké tvorbě věnuje od svých 25 let. Vystudoval obor gumař-chemik, autodidakt.