Neznámý autor - Rondokubistické zátiší

Pastel, 76x90 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

Neznámý autor
101377. Rondokubistické zátiší
Dražba ukončena:27.09.2023 21:14:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč