Rosenhauer - Svážení dřeva

Olej na plátně, 60x80 cm, signováno vpravo dole Rosenhauer, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4452. Svážení dřeva
Dražba ukončena:30.03.2016 18:55:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 500 Kč