Rud. Müller - Mlýn v horském údolí

Olej na plátně, 42x68 cm. Signováno vpravo dole Rud. Müller. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

Rud. Müller
22800. Mlýn v horském údolí
Dražba ukončena:27.09.2018 21:49:19
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:4 600 Kč