Rudolf Brachtl - Potok Teplička u Trenčanských Teplic

Olej na překližce, 53x65 cm. Signováno vlevo dole R. Brachtl. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen, překližka vyboulena.

o autorovi: 1892 - 1981
Narodil se v Postřelmově na Moravě. Žák pražské UMPRUM a AVU. Jako čs. legionář v Rusku a Francii zůstal i po válce činný ve vojenské službě až do konce první republiky, poté se znovu aktivně věnoval malířství. Ve své malířské tvorbě se věnoval především portrétní tvorbě.

28934. Potok Teplička u Trenčanských Teplic
Dražba ukončena:27.02.2019 21:21:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 300 Kč