Olej na kartonu, 20x29 cm. Signováno vlevo dole R. Budský. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 38 cm
o autorovi: 1887 - 1968 Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.