Olej na plátně, 100x150 cm. Signováno vpravo dole R. Budský. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 162 cm
o autorovi: 1887 - 1968 Český malíř, grafik, ilustrátor a iluminátor.