Rudolf Vojtěch Špillar - Stojící akt

Olej na plátně, 49x33 cm. Signováno vpravo dole Rudolf V. Špillar. Rám.

o autorovi: 1878, Plzeň - 1949, Praha

27055. Stojící akt
Dražba ukončena:30.01.2019 19:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:6 000 Kč