Rudolf Zich - Abstrakce

Olej na sololitu, 54x89 cm. Signováno Zich. Nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 100 Kč.

22655. Abstrakce
Dražba ukončena:27.09.2018 19:21:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč