Rudolf Zich - U potoka

Olej na sololitu, 53x122 cm, signováno vpravo dole R. Zich, nerámováno.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 100 Kč.

12722. U potoka
Dražba ukončena:21.09.2017 21:48:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 400 Kč