Rudolf - Dětské hry v zimě

Nejdelší strana: 80 cm

Olej na plátně, 73x57 cm. Signováno vlevo dole Rudolf. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Rudolf
108346. Dětské hry v zimě
Dražba ukončena:31.01.2024 22:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč