Rumen Sazdov - Noc vášně

Olej na kartonu, 45x35 cm. Signováno vlevo dole Sazdov 22 a vzadu Sazdov 22. Rámováno.

Pozn.: Přiložen certifikát k dílu. Po vydražení 39 autorových děl v Aukční síni Drouot Richelieu Paris v letech 1994-96, bylo jméno Rumena Sazdova evidováno v Světovém Aukčním Katalogu MAYER, který je už druhé století hlavním ARTINDEX pro Světový trh s Uměním! Tato evidence je garancí investiční hodnoty každého díla od Rumena Sazdova! Od roku 1996 je autor členem ADAGP- Mezinárodní Organizace o Ochraně Autorských Práv *Informace o evidenci v Aukčním katalogu MAYER je na artnet.com

Nejdelší strana: 47 cm

o autorovi: Narodil se v bulharském Kjustendilu v roce 1959.
Studoval AVU ve městě Veliko Tarnovo, specializace figurální malba. V roce 1989 přesídlil do Prahy, kde žije a tvoří. Svá díla vytváří ve stylu lyrického kubismu. Jeho autorské práce jsou součástí soukromých sbírek ve 29 státech, na čtyřech kontinentech světa.

vydraženo certifikát
Rumen Sazdov
96385. Noc vášně
Dražba ukončena:28.06.2023 20:33:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč