Rusko, manufaktura Kuzněcova - Jídelní servis - 46 kusů

Porcelán, Značeno Kuznecovs Latvija.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rusko, manufaktura Kuzněcova
59245. Jídelní servis - 46 kusů
Dražba ukončena:19.05.2021 22:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč