různí autoři 19. stol. - Soubor 4 grafických listů

Různé grafické techniky, od 23x18 cm do 12x7 cm. 3x rám, pasparta, sklo, 1x rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři 19. stol.
304762. Soubor 4 grafických listů
Dražba ukončena:10.05.2020 20:12:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč