různí autoři 20. stol. - Soubor 11- ti olejomaleb

Rámovány, 1x zaskleno.

Pozn.: Některé malby a rámy poškozeny.

různí autoři 20. stol.
5748. Soubor 11- ti olejomaleb
Dražba ukončena:29.09.2016 22:22:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč