různí autoři 20. stol. - Soubor 14- ti olejomaleb a kreseb

některé poškozeny.

různí autoři 20. stol.
6922. Soubor 14- ti olejomaleb a kreseb
Dražba ukončena:25.01.2017 19:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 000 Kč