různí autoři - Konvolut 27 prací

Nejdelší strana: 60 cm

Různé techniky, od 15x10 cm do 40x53 cm. Některé signovány. Některé rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
104364. Konvolut 27 prací
Dražba ukončena:08.10.2023 20:51:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 800 Kč