různí autoři - Konvolut 39 prací

Různé techniky, od 5x9 cm do 61x26 cm. Některé signovány. Většinou volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
102022. Konvolut 39 prací
Dražba ukončena:17.09.2023 21:40:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč