různí autoři - Konvolut 5 prací

Nejdelší strana: 120 cm

2x pastel, 1x olej na plátně. 1x olej na kartonu, 1x ofset (František Myslivec). Od 45x31 cm do 70x105 cm. Všechny signovány. 3x rám, sklo. 2x nerámováno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
108921. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:10.01.2024 22:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč