Nejdelší strana: 120 cm
2x pastel, 1x olej na plátně. 1x olej na kartonu, 1x ofset (František Myslivec). Od 45x31 cm do 70x105 cm. Všechny signovány. 3x rám, sklo. 2x nerámováno.
Pozn.: Rámy mírně poškozeny.