různí autoři - Konvolut 8 prací

Různé techniky, od 18x18 cm do 75x57 cm. Většina signována. 4x zaskleno, Vše rámováno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
85792. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:23.10.2022 20:37:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč