různí autoři - Konvolut 8 prací

Nejdelší strana: 66 cm

Různé techniky, od 24x30 cm do 50x60 cm. 5x signováno, 3x monogramováno. 3x rám, pasparta, sklo, 2x rámováno, 2x nerámováno, 1x zaskleno.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
114889. Konvolut 8 prací
Dražba ukončena:28.04.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč