různí autoři - Soubor 10- ti prací

Různé techniky, signovány, rámovány, některé zaskleny; jiné paspartovány, zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeny.

různí autoři
15038. Soubor 10- ti prací
Dražba ukončena:30.11.2017 22:39:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč