různí autoři - Soubor 12 prací

Různé techniky, od 13x20 cm do 50x66 cm. Většina signována.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

různí autoři
306553. Soubor 12 prací
Dražba ukončena:07.11.2020 20:13:32
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč