různí autoři - Soubor 15- ti prací

různé techniky, rámovány, některé zaskleny.

Pozn.: Mírně poškozeny.

různí autoři
10423. Soubor 15- ti prací
Dražba ukončena:31.05.2017 18:18:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč