různí autoři - Soubor 18-ti prací

Různé techniky, Rozměry od 21x31 cm do 70x50 cm. Některé signovány. Některé zaskleny. Rámováno.

Pozn.: Rámy poškozeny. Malby mírně poškozeny.

různí autoři
22889. Soubor 18-ti prací
Dražba ukončena:27.09.2018 23:14:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:11 000 Kč