různí autoři - Soubor 8- mi olejomaleb a kombinovaných technik

Některé rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

různí autoři
17057. Soubor 8- mi olejomaleb a kombinovaných technik
Dražba ukončena:28.02.2018 22:40:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč