MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Některé rámovány.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
různí autoři
17057. Soubor 8- mi olejomaleb a kombinovaných technik
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
3 200 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
3 200 Kč
2392
3 100 Kč
limit (28.02.2018 22:30:26)
2704
3 100 Kč
2392
3 000 Kč
limit (28.02.2018 22:25:58)
2704
2 900 Kč
3291
2 800 Kč
limit (28.02.2018 22:25:47)
2704
2 700 Kč
3291
2 600 Kč
limit (28.02.2018 22:25:12)
2704
2 500 Kč
2523
2 400 Kč
limit (28.02.2018 22:24:54)
2704
2 300 Kč
2523
2 200 Kč
limit (28.02.2018 22:24:13)
2704
2 100 Kč
2523
2 000 Kč
limit (28.02.2018 22:23:25)
2704
1 900 Kč
2523
1 800 Kč
limit (28.02.2018 22:23:05)
2704
1 700 Kč
2523
1 600 Kč
limit (28.02.2018 22:22:37)
2704
1 500 Kč
2523
1 400 Kč
limit (28.02.2018 22:20:14)
2704
1 300 Kč
2918
1 200 Kč
3554
1 100 Kč
752
1 000 Kč
3554
900 Kč
1039
800 Kč
3554
700 Kč
2467
600 Kč
2918
500 Kč
2116