Rykr - Portrét muže

Akryl na kartonu. 35x25cm. Signováno vlevo dole Rykr. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Rykr
302568. Portrét muže
Dražba ukončena:09.12.2019 20:50:13
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč