Salvador Dalí - Ruka (La Main)

Litografie, 27x21 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
20640. Ruka (La Main)
Dražba ukončena:31.05.2018 22:46:59
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:7 500 Kč