Salvador Dalí - Smuggler Meeting

Litografie, 53x42 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Paspartováno.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
18982. Smuggler Meeting
Dražba ukončena:16.05.2018 19:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč