Salvador Dalí - The Death of Ophelia

Litografie, 43x30 cm. 33/500. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, sklo.

Pozn.: Certifikát.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
22501. The Death of Ophelia
Dražba ukončena:26.09.2018 21:48:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 500 Kč