Salvador Dalí - Žena

Litografie, 45x34 cm. Signováno vpravo dole v tisku Dalí. Rám, sklo.

o autorovi: 1904 - 1989
Španělský malíř a sochař.

Salvador Dalí
21855. Žena
Dražba ukončena:19.09.2018 21:08:39
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 500 Kč