Šaroun - Kos - Zaněžené chalupy

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Šaroun - Kos. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 75 cm

83397. Zaněžené chalupy
Dražba ukončena:04.09.2022 20:47:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč