Serge Charchoune - V ulici

Olej na kartonu, 25x20 cm. Signováno vlevo dole S. Charchoune. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Serge Charchoune
306011. V ulici
Dražba ukončena:02.09.2020 20:10:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč