Serge Lassus - Couple of Horses

Litografie, 32x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku S. Lassus. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Zezadu certifikát.

31693. Couple of Horses
Dražba ukončena:15.05.2019 20:53:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč