Sergej Alexandrovič Mako - Jezdci v krajině

Olej na plátně, 33x41 cm, signováno vpravo dole, rám.

1305. Jezdci v krajině
Dražba ukončena:24.09.2014 19:38:59
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč