Sergej Kulina - Ležící akt

Olej na plátně, 56x70 cm. Signováno vpravo dole Kulina. Lištováno.

o autorovi: 1958
Sergej Kulina se narodil v Estonsku, ale díky povolání otce se v mládí často stěhoval. Absolvoval Střední uměleckou školu v Oděse, následně studoval na Akademii výtvarných umění v Kyjevě. V roce 1991 vstoupil do Svazu výtvarných umělců Ukrajiny. Od roku 1988 pořádá autorské výstavy. S manželkou a dvěma dcerkami od r. 1992 žije v Kunštátě na Moravě. Zde se zabývá sochařinou a malířstvím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

Sergej Kulina
46377. Ležící akt
Dražba ukončena:24.06.2020 22:38:37
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč