Sergej Kulina - Strážný anděl

Olej na sololitu, 80x61 cm. Signováno vpravo dole Kulina. Rámováno.

o autorovi: 1958
Sergej Kulina se narodil v Estonsku, ale díky povolání otce se v mládí často stěhoval. Absolvoval Střední uměleckou školu v Oděse, následně studoval na Akademii výtvarných umění v Kyjevě. V roce 1991 vstoupil do Svazu výtvarných umělců Ukrajiny. Od roku 1988 pořádá autorské výstavy. S manželkou a dvěma dcerkami od r. 1992 žije v Kunštátě na Moravě. Zde se zabývá sochařinou a malířstvím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 000 Kč.

Sergej Kulina
42248. Strážný anděl
Dražba ukončena:25.03.2020 20:47:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč