severní Čechy 1. pol. 20. stol. - Toaletní souprava

Pozn.: Sada obsahuje zrcátko, flakonek a rozprašovač.

Sklo, délka zrcátka 18 cm, výška flakonku 17 cm, výška rozprašovače 14 cm. Neznačeno.

Pozn.: Rozprašovač nefunkční, flakonek chybí kapátko. Mírně poškozeno.

severní Čechy 1. pol. 20. stol.
304783. Toaletní souprava
Dražba ukončena:11.05.2020 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč