Pozn.: Sada obsahuje zrcátko, flakonek a rozprašovač.
Sklo, délka zrcátka 18 cm, výška flakonku 17 cm, výška rozprašovače 14 cm. Neznačeno. Pozn.: Rozprašovač nefunkční, flakonek chybí kapátko. Mírně poškozeno.