MENU
Vstup do aukce
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Sklo, výška 25 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Severní Čechy, pravděpodobně Nový Bor, poč. 20. stol.
27917. Váza
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 800 Kč
limit (13.02.2019 22:08:06)
4996
2 700 Kč
1016
2 600 Kč
limit (13.02.2019 22:07:46)
4996
2 500 Kč
1016
2 400 Kč
limit (13.02.2019 22:07:42)
4996
2 300 Kč
1016
2 200 Kč
limit (13.02.2019 22:05:31)
4996
2 100 Kč
1016
2 000 Kč
limit (13.02.2019 22:01:46)
4996
2 000 Kč
limit (13.02.2019 22:04:46)
4996
1 900 Kč
1016
1 800 Kč
4996
1 700 Kč
1016
1 600 Kč
limit (13.02.2019 21:52:41)
4918
1 500 Kč
1016
1 400 Kč
limit (13.02.2019 21:01:13)
4918
1 300 Kč
2991
1 200 Kč
limit (13.02.2019 21:01:07)
4918
1 100 Kč
2991
1 000 Kč
limit (13.02.2019 21:00:59)
4918
900 Kč
2991
800 Kč
limit (12.02.2019 21:59:25)
4918
700 Kč
1610
600 Kč
limit (01.02.2019 21:34:05)
4918
500 Kč
831