Severní Čechy, pravděpodobně Nový Bor, poč. 20. stol. - Váza

Sklo, výška 25 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Severní Čechy, pravděpodobně Nový Bor, poč. 20. stol.
27917. Váza
Dražba ukončena:13.02.2019 22:13:07
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 800 Kč