signatura  nečitelná - Alegorický výjev

Olej na kartonu, 39x34 cm, signováno vpravo dole nečitelně 1938, paspartováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

signatura nečitelná
17403. Alegorický výjev
Dražba ukončena:29.03.2018 18:15:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 200 Kč