signatura  nečitelná - Alpská krajina

Olej na plátně, 70x80 cm, signováno vlevo dole nečitelně, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

signatura nečitelná
15507. Alpská krajina
Dražba ukončena:24.01.2018 21:23:46
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 800 Kč